Ondřej Vlček

Dnes bych se rád podíval na Ondru Vlčka. Konkrétně se vyjádřil k některým jeho videím.

Ondra Vlček je známý tím, že často vytváři fake videa, které jsou plné falešného a nahraného obsahu.

1. video: "NAŠEL JSEM 1000 KČ V KINDER VAJÍČKU! 😱😍 **překvapení** "


Konkrétně se to děje přibližně v 5. minutě

V tomto videu údajně našel v Kinder vajíčku 1000 Kč. Můžeme si ale všimnout několika střihů, při kterých tam pravděpodobně dal tuto bankovku.
Napsal jsem na oficiální facebook účet Kinder, aby měli možnost se k tomuto vyjádřit.

2. video: MAMKA OLÍZNE VĚC, KTEROU NAKRESLÍM! 😱🤢 **nechutná challenge**Popravdě nechápu, co všechno pro něj jeho matka udělá. Popravdě ji docela lituji, protože tohle fakt není normální.

3. video: KONEC FAKE VIDEÍ NA TOMTO KANÁLE...Zde v tomto videu slibuje, že už nebude dělat fake videa, a pokud jo, tak bude přímo ve videu upozornění, že se jedná o fake. Dále také říká, že chce změnit obsah, co vydává a že už ho nebaví dělat podobná videa.
Ovšem tento slib bohužel nedodržel, níže můžete vidět video, které vydal přesně 21 dní po tomto slibu vydal video: "ZLÁ JEPTIŠKA MI NAPSALA A TAKHLE TO DOPADLO... 😨"V tomto videu mu údajně píše "zlá jeptiška". Nevypadá to teda, že by svůj slib splnil.
Nakonec u některých pozdějších videí je na začátku nápis "Video je smyšlené a slouží pouze pro zábavu", ale i tak nechám k vašemu posouzení, jestli jsou tyto videa úplně v pořádku

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

BULVÁR: Ondra Vlček a Verunka se rozešli?

Kámen Nůžky Papír Tapír Spock

Narodil se Ježíš v zimě?